22 722 44 19 Biuro@fpkkable.com.pl

Chcesz nawiązać z nami współpracę?

Oferty dla…

 

Producentów artykułów elektrotechnicznych, kabli i przewodów

Poszukujemy producentów asortymentu elektrotechnicznego, kabli i przewodów, którzy chcieliby zaprezentować swoje wyroby nowym Klientom. Jesteśmy otwarci na nowe współprace, dzięki którym będziemy wspólnie zwiększać poziom satysfakcji naszych Klientów. Interesują nas przede wszystkim wyroby dla profesjonalistów, ale również produkty, które mogą zostać wykorzystane w gospodarstwach domowych.

Dla producentów, którzy chcą promować swoje wyroby lub firmę, oferujemy możliwość promocji w naszej hurtowni.

Zapraszamy do kontaktu!

RODO:

2 + 10 =

Dostawców nowoczesnych rozwiązań dla branży elektrycznej

Chcemy zaoferować naszym Klientom dostęp do najnowocześniejszych technologii w dziedzinie elektryki, dlatego poszukujemy innowacyjnych dostawców, którzy chcą szerzyć swoje odkrycia technologiczne. Zależy nam, aby oferowane rozwiązania były efektywne, a ich działanie wpływały na poprawę jakości pracy naszych Klientów, co w efekcie zwiększa poziom wykonywanych przez nich usług.

Zapraszamy do kontaktu!

RODO:

13 + 8 =

Elektryków specjalizujących się w montażu rozdzielnic niskonapięciowych

Jeżeli chcą Państwo nabrać doświadczenia w budowie rozdzielnic niskonapięciowych, chętnie nawiążemy z Państwem współpracę. Poszukujemy elektryków liczących na nowe wyzwania zawodowe, którzy posiadają doświadczenie w ich budowie, ale chcą się wyspecjalizować w konstrukcji profesjonalnych rozdzielnic.

Oferujemy dostęp do profesjonalnego sprzętu, oraz do nowoczesnych rozwiązań stosowanych w budowie rozdzielnic. Zazwyczaj jako pierwsi w kraju otrzymujemy dostęp do innowacyjnych technologii.

Jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji na temat warunków współpracy i dodatkowych korzyści, prosimy o kontakt.

RODO:

7 + 2 =