FreshMail.pl
22 722 44 19 Biuro@fpkkable.com.pl

Partnerzy

W 2008 r. FPK Sp. z o.o. została członkiem grupy zakupowej EL-SIGMA, której celem jest zrzeszanie hurtowni elektroinstalacyjnych operujących na terenie Polski. Razem z EL-SIGMĄ wyznajemy te same wartości, jakimi są indywidualne i profesjonalne podejście do Klienta . Dzięki temu wspólnymi siłami możemy zwiększać poziom satysfakcji naszych Klientów.

Jest to czwarta co do wielkości grupa zakupowa w kraju, a do jej kręgów należą jedni z czołowych producentów artykułów elektrycznych zarówno z Polski, jak i z poza jej granic. Za sprawą przynależności do grupy rozszerzyliśmy zakres asortymentu dostępnego na półkach hurtowni. Umożliwiła nam ona również oferowanie Klientom bardziej konkurencyjnych cen.

Poniżej widnieją nasi główni dostawcy, z którymi współpracę udało nam się nawiązać właśnie dzięki grupie EL-SIGMA.  W celu zapoznania się z ofertą wybranego producenta mogą Państwo nacisnąć na logo tego, który wzbudził Państwa zainteresowanie. Pozostałych producentów, którzy również należą do kręgu dostawców dla grupy, a także inne oferty, znajdą Państwo na oficjalnej stronie http://www.elsigma.pl/.

 

                                                                                   

Pozostali producenci

Poza dostawcami pozyskanymi dzięki grupie EL-SIGMA, nawiązaliśmy wieloletnią współpracę z innymi producentami kabli, przewodów czy osprzętu elektrotechnicznego. W ten sposób zapewniamy naszym Klientom możliwie największy wybór profesjonalnych wyrobów elektrycznych. Podczas nawiązywania współpracy nadrzędną wartością była dla nas jakość oferowanych produktów oraz ich zaawansowanie technologiczne, które mogłyby zapewnić odpowiednie produkty nawet dla najbardziej wymagających profesjonalistów.

 

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisz mnie do Newslettera (możesz wypisać się w każdej chwili)

FreshMail.pl